16.5 C
Скопје
понеделник, октомври 14, 2019
Tags Сексуална определба

Ознака: Сексуална определба

Боки 13 со два збора за неговата сексуална определба го демантираше...

Јавноста со денови е згрозена од навредливите напади кон еден „суетен“ новинар и „педер“ (како што самиот ги нарекува) од страна на премиерот Зоран...

Популарно