24 C
Скопје
недела, јули 5, 2020
Tags Саша Ковачевиќ

Ознака: Саша Ковачевиќ

Саша Ковачевиќ на хуманитарен концерт во Прилеп, Кристина Димитриевска на „хуманитарна“...

Бившата на Даниел Кајмакоски е дефинитивно решена да стане ѕвезда, по секоја цена. Пејачка, манекенка, модел, мисица… па каде ќе запали, ќе запали! До душа,...

И познатите „полудеа“ по новата апликација, па ја испробаа: Сека Алексиќ...

Популарната апликација „Face App“ ги излуде сите, па многу од познатите личности не можеа сда одолеат па ја испробаа. Една од нив беше Сека Алексиќ...

Го изневери Саша Ковачевиќ и заврши во туѓа прегратка

Српската поп-ѕвезда Саша Ковачевиќ, пред сегашната врска со Зорана Тасовац, четири години се забавуваше со стјуардесата Јована Јоциќ. Колку беше сериозна нивната врска , говори...

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ два дена плаче поради неговата нова...

Поранешната девојка на српскиот пејач Саша Ковачевиќ непрекинато плаче веќе два дена поради неговата нова песна „Преварена“. Ковачевиќ пред два дена го промовираше својот нов...

Ќе полудите по новата песна и спот на Саша Ковачевиќ

Ако до сега бевме навикнати да гледаме многу згодни и разголени девојки во неговите спотови, српскиот пејач, Саша Ковачевиќ овој пат приреди друго изненадување. Тој...

По оваа фотографија ќе се разочара пејачот: Поранешната девојка на Саша...

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ, Јована Јоциќ неколку години беше во врска со пејачот, па многу и помислија дека пејачот ќе се ожени со...

Саша Ковачевиќ во интервју за КУРИР: Од Македонија имам само попатни...

Најнапред Добро дојдовте во Македонија, по не знам кој пат, како се чувствувате тука? -Добро ве најдов, феноменално, навистина од вчера не прекинавме со давање...

ФОТО: Луксуз вереден милион евра, Саша Ковачевиќ отвори ресторан во Белград

Поп ѕвездата Саша Ковачевиќ отвори ресторан во Нов Белград, а во него вложи повеќе од милион евра. Меѓутоа, бидејќи најголем проблем бил персоналот, односно добри...

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ во врска со пејач (ФОТО)

Саша Ковачевиќ е заљубен и во среќна врска со Зорана Тасовец, а очигледно својата среќа повторно со пејач ја пронашла и неговата поранешна девојка. Ковачевиќ...

(ВИДЕО)Саша Ковачевиќ во прегратка на преслатка русинка

Познатиот пејач Саша Ковачевиќ издаде видео за својата нова песна наречена "Jedra" во која балканската ѕвезда глуми со прекрасната русинка Сара. За потребите на видеото...

Популарно