6.6 C
Скопје
вторник, март 19, 2019
Tags РОСИО РОБЛЕС

Ознака: РОСИО РОБЛЕС

Цела репрезентација полуде по неа: Секси Аргентинка е заинтересирана само за...

Аргентинката Росио Роблес му зададе главоболка на селекторот на аргентинската репрезентација. Инаку, убавата Росио ги пореметила репрезентативците пред почетокот на Светското првенство во Русија. Со провокативни...


Популарно