20 C
Скопје
недела, јули 12, 2020
Tags Роби Телекабел

Ознака: Роби Телекабел

Сопственик на телeвизија претепал сопственик на кафуле во Штип

Роберт Димитров, сопственикот на кабелскиот оператор Телекабел и на телевизијата 24 Вести, ноќеска во дискотеката „Клик“ во Штип го нападнал и претепал сопственикот на...

Георгиевски: Роби Телекабел дремеше во штабот на ВМРО и молеше за...

Претседателот на ВМРО-НП, Љубчо Георгиевски, преку својата Фејсбук страница му одговори на Роби Телекабел и неговата изјава дека му било побарано мито од 650.000...

Популарно