28 C
Скопје
сабота, јули 4, 2020
Tags Ресторант

Ознака: Ресторант

ДРАМА КАКО НА ФИЛМ: Сопственик на ресторан прво се качил на...

Албанската телевизија „Репорт“ објави екслузивно видео снимено од шпански турсти, кога сопственик на угостителски објект во Порто Палермо, кај Химара, се качил на хаубата...

Скандал кај Бекамови: Се расправале во ресторанот, обезбедувањето ги разделило

Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам и неговата девојка Хана Крос направиле скандал во еден елитен ресторан за време на Филмскиот фестивал...

Популарно