18 C
Скопје
среда, јули 8, 2020
Tags Реклами

Ознака: Реклами

Ова се досега најсмешните и најчудните реклами на Роналдо и Меси...

Нивниот квалитет одамна е познат и затоа од нивните договори со клубовите боли глава. Пари имаат направено за цел живот и нема бренд во светот...

ФОТО: Прекрасни „старомодни“ реклами од Југославија кои ќе ве вратат во...

Во педесеттите и шеесеттите години на минатиот век, некои од најпопуларните југословенски уметници беа ангажирани во изготвување на реклами за туристички дестинации, брендови од...

Ако мажите беа на местото на жените во рекламите :)

Телевизиските реклами често ги прикажуваат жените во провокативни пози и како сексуален објект, без разлика каков производ се рекламира, па дури и храна. Ајде да...

ТОП 10: Најдобрите реклами прикажани на Супер Боул 2017 (ВИДЕО)

Рекламите кои беа прикажувани на овогодинешниот Супер Боул ни прокажуваат колку може да бидат креативни луѓето во 30 до 60 секунди. Оваа година, во...

Заштитата на приватноста може да ги загрози приходите на апликациите за...

Сервисите за допишување преку Интернет, како што се Ватсап, иМесиџ и Џимејл, би можеле да се соочат со построги правила за начините на кои...

Популарно