27 C
Скопје
сабота, јули 4, 2020
Tags Реформска влада

Ознака: Реформска влада

Милошоски ги објави целите на СЈО/СДСМ за „новата реформска влада”, но...

Пратеникот и член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на својот Фејсбук профил објави кои се целите на СЈО/СДСМ за "новата реформска влада": Неговиот...

Популарно