27 C
Скопје
сабота, јули 11, 2020
Tags Редовни избори

Ознака: Редовни избори

СДСМ сака да избега од избори во април – се заканија...

Генралниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски на Фејсбук напиша дека доколку во Собранието се продолжи со тактизирање и ако на кој било начин се...

Популарно