27 C
Скопје
сабота, јули 11, 2020
Tags Реџаил Исмаили

Ознака: Реџаил Исмаили

Исмаили од ДУИ: Заев ќе се откаже од референдум, спорот со...

Пратеникот од ДУИ, Реџаил Исмаили во емисијата 200 која ќе се емитува денес најави дека Заев ке се откаже од евентуален референдум за името...

Популарно