5.1 C
Скопје
сабота, декември 14, 2019
Tags реакција

Ознака: реакција

ВИДЕО: Урнебесната реакција на Симеоне при голот на Меси

Во неделата против Атлетико Мадрид, Лионел Меси одново го покажа својот квалитет и го реши натпреварот во корист за Барселона (1:0). Меси постигна гол во финишот...

Реакцијата на човек кој по 20 часа беше извлече од под...

Спасувачките екипи не престануваат по потрагата за преживеани по земјотресот во Албанија. Цела ноќ активно се работеше и тоа може да се каже со...

Љубчо Георгиевски ќе бега од коалицијата со СДСМ?! ВМРО-НП упати жестоко...

Партијата на Љубчо Георгиевски упати жестоко соопштение кон владејачката СДСМ. Ако се има предвид дека е во коалиција, се поставува прашањето дали ВМРО-НП ќе...

Стоилковиќ со реакција по дипломатскиот гаф на министерот за надворешни работи...

Нема веќе простор ни за политичка, нити за било каква друга коректност, едноставно станува збор за искомплексирана стока на врховистичко-иредентистичка политика на Северна, напиша...

Момчето дознава дека ќе добие брат или сестра, а заради неговата...

Многу родители смислуваат разни начини да им кажат на своите деца дека ќе добијат брат или сестра. Тие не се сигурни дали постарите деца...

СДСМ: Стоилковски овие прашања да му ги постави на Мицкоски

Oткако портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски праша дали некој од осомничените од „Рекер“ поседуваат инкриминирачки материјал за Костадин Костадинов од развратни забави  во странство,...

ВМРО-ДПМНЕ: Единствен кој е симбол за криминал и корупција е Зоран...

Единствен кој е симбол за криминал и корупција е Зоран Заев и СДСМ, ова преку реакција го истакнуваар од ВМРО-ДПМНЕ. -Зоран Заев е единствен премиер...

ВМРО-ДПМНЕ: Заев и Дамјан Манчевски во изминативе две години ја спроведоа...

Зоран Заев и Дамјан Манчевски во изминативе две години ја спроведоа најголемата политизација и партизација на институциите, ова стои во реакцијата на ВМРО-ДПМНЕ во...

ВМРО-ДПМНЕ: За доброто на граѓаните и Република Македонија метлата треба да...

За доброто на граѓаните и Република Македонија метлата треба да заигра што поскоро и тоа да почне од Зоран Заев, стои во реакцијата на...

„Државата блеска само во очите на СДСМ и Заев, додека обичните...

Државата блеска само во очите на СДСМ и Зоран Заев, додека обичните граѓани едвај преживуваат. Поминаа две години откако тие се на власт, а...

Популарно