5.1 C
Скопје
сабота, декември 14, 2019
Tags Приватно

Ознака: Приватно

Филипче: Според џебот ќе си го бирате докторот – клуч на...

ВО ЈУНИ ЌЕ СЕ ЗНАЕ КОИ ДРЖАВНИ БОЛНИЦИ ЌЕ ДОБИЈАТ КЛУЧ НА ВРАТА Клуч на врата ќе добијат десетици болници низ земјава. По премиерот Заев,...

Популарно