15.2 C
Скопје
понеделник, март 25, 2019
Tags Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

Ознака: Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО- Најавена прес-конференција на Христијан Мицкоски

    Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, денеска ќе се обрати на прес-конференција. Од партијата информираат дека прес-конференцијата ќе се одржи во 11:30 часот, во просториите на...


Популарно