8 C
Скопје
сабота, февруари 16, 2019
Tags Претепал

Ознака: Претепал

Пијан татко до бесвест го претепал своето двегодишно синче

Завчера во Скопје, во семејниот дом, пијан и насилен сопруг и родител го претепал 2-годишниот син. Како последица на тепањето, детенцето се онесвестило, а...

Приведен син на познат скопски бизнисмен: Претепал пешак затоа што го...

Вистинска драма се случувала во средата на улицата „Орце Николов“ во Скопје кога Ненад М., син на познат скопски бизнисмен физички нападнал пешак кој...


Популарно