14 C
Скопје
среда, јуни 3, 2020
Tags Позирање

Ознака: Позирање

Без облека на минусни температури: Убавата Кендал позира како што никој...

Кендал Џенер се искачи на врвот на планина со снег за да се слика  и да заработи уште некој милион за себе. Сето ова не...

Ќерка му се фотографирала во провокативни пози, па таткото одлучи да...

Како и сите девојки на нејзина возраст, така и таа сакала на социјалните мрежи да поставува убави фотографии. Во провокативни пози, таа се фотографирала секој...

ФОТО: Селин Дион ја надмина депресијата – позираше сосема гола

Минатата година беше многу тешка за Селин Дион. Прво во јануари 2016 година го загуби сопругот Рене, кој почина од рак на грлото, а...

ШКОЛО ЗА ПОЗИРАЊЕ: Еве како да изгледате совршено на секоја фотографија

За да изгледате беспрекорно на фотографиите не е потребен вроден талент ниту пак курс за позирање - доволно е да ги погледнете овие примери...

Популарно