2.8 C
Скопје
недела, јануари 26, 2020
Tags Поткуп

Ознака: Поткуп

ВМРО-ДПМНЕ: На Заев му следуваат девет години затвор ако одговара за...

ВМРО-ДПМНЕ денеска оцени дека на лидерот на СДСМ Зоран Заев му следува казна затвор од девет години доколку биде прогласен за виновен по двете...

СДСМ продолжува со старата практика на евтино купување гласови (ФОТО)

Најголемата опозициска партија СДСМ исто како во минатот продолжува со старата практика на евтино купување гласови од граѓаните во пресрет на изборите закажани за...

Јакимовски: Заев ми бараше мито од 250 илјади евра

На 11-ти декември да го употребиме најсилното оружје, најсилното оружје е пенкалото и да им ја решиме судбината, каде им е местото, а местото...

Популарно