9 C
Скопје
четврток, февруари 27, 2020
Tags порака

Ознака: порака

ФОТО: Добредојдовте во Скопје – Сами за Валентин? Појасот нека ве...

На влезот во Скопје денес се врти порака за Денот на вљубените. „Сами за Валентин – појасот нека ве гушне“ е испишано на светлечката...

Ако оваа порака ви стигне на „Вибер“, веднаш пријавете

Деновите  на мобилните телефони на корисниците кои ја имаат инсталирано апликацијата „Вибер“ им стигнала невообичаена порака. Наводно, корисници добиле порака од бројот +79183301602 во која...

Оваа мајка плаче од исцрпеност: Со емотивна порака покажа колку реално...

Рејчел Џампиетро со искрен приказ на мајчинството го освои интернетот. Објавила фотографија која е снимена три дена по раѓањето на нејзиното второ дете, ќерката Бела. Како...

Мајката на момчето од Ново Лисиче напиша порака за нејзиниот син...

Мајката на момчето од Ново Лисиче напиша трогателна порака: ,, Денеска згасна животот на мојот син единец. Прерана и насилна смрт за ангел кој уште...

Рикер со опомена до опозицијата: „Времето за политички игри е завршено“

Американскиот в.д. помошник државен секретар за Европа и Евроазија, Филип Рикер, потенцираше дека улогата на политичката опозиција во рамки на секоја здрава и вистинска...

Комити со трогателна порака за Саздо: Оваа титула на Вардар е...

Најверните навивачи на Вардар, Комити со трогателна порака денеска му ја посветија втората европска круна на ракометниот клуб Вардар на својот другар од трибината...

1, 2 ИЛИ 3: Одберете ја вашата омилена карта и добијте...

Погледнете ги трите карти и одберете ја онаа која највеќе ви се допаѓа, онаа со која некако највеќе се поврзувате. Следете го чувството околу...

Пендаровски: Ја разбрав пораката на граѓаните

Кандидатот за претседател на владејачката коалиција Стево Пендаровски е задоволен од вчерашните резултати од првиот круг на гласање на претседателските избори. Тој очекува сигурна...

Една од прoгонетите од оваа власт за 27-ми април, има нешто...

Пратеничката Жаклина Пешевска која беше една од прогонетите и притварани од страна на актуелните власти во државата денеска на фејсбук објави своја видео порака. Еве...

Ја продава венчаницата за да собере пари за развод: Пораката оставена...

Бесна жена насмеала многумина со својот урнебесен оглас. На Фејсбук Маркетплејс штотуку се одвила вистинска љубовна драма. Имено, анонимна жена од Манчестер одлучила на малку...

Популарно