-1 C
Скопје
среда, декември 19, 2018
Tags понижувачко

Ознака: понижувачко

Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, отворен поддржувач на политиките на Зоран Заев и СДСМ излезе со вој коментар за...

Популарно