18 C
Скопје
среда, април 8, 2020
Tags Полн погодок

Ознака: Полн погодок

Полн Погодок- гости: Влатко Костов и Панче Ќумбев

Најовата емисија на Полн Погодок дефинитивно не смеат да ја пропуштат вистинските љубители на фудбалот и спортот во Македонија. Овој пат во едно поинакво...

Полн Погодок- гости: Влатко Костов и Панче Ќумбев

Петок, 15-ти Декември, нова емисија која не смее да се пропушти. Специјални гости: Панче Ќумбев кој говори за сопките од ФФМ, за нефункционалноста на...

Полн Погодок гостин: Александар Божиков – ФК Скопје

Во 15-та епизода од третата сезона на спортската емисија Полн Погодок, специјален гостин е Александар Божиков -помошник менаџер во ФК Скопје, со кого разговараме...

Полн Погодок гостин: Рацо Цветановски

Во 14-та епизода од третата сезона на спортската емисија Полн Погодок, специјален гостин е поранешниот фудбалер, а сегашен Претседател на Фудбалската школа Кул Пандев...

Полн Погодок- Ивица Јаковлевски за иновативната развојна програма на „Про баскетбал...

Во 13-та епизода од третата сезона на спортската емисија Полн Погодок имаме неколку интересни теми и прилози кои сигурно ќе го привлечат вашето внимание....

Полн Погодок започна соработка со Бизнис Лига

Во 12-та епизода од третата сезона на спортската емисија Полн Погодок има еден новитет. Полн Погодок и Бизнис лига стартуваа со нов проект и...

Полн Погодок- настапот на македонската фудбалска репрезентација и пријателскиот меч против...

Во 11-та епизода од 3-та сезона на спортската емисија Полн Погодок главен акцент се става на настапот на македонската фудбалска репрезентација и пријателскиот меч...

Полн Погодок- гостин Ѓорги Николов

Во 10-тата епизода од 3-та сезона на спортската емисија Полн Погодок главен гостин е Ѓорѓи Николов млад македонски судија, кој дели правда на натпревари...

Полн Погодок- гостин Насер Синани

Во 7-та епизода од 3-та сезона на спортската емисија Полн Погодок главна тема се натпреварите на македонската фудбалска селекција против Италија и Лихтенштајн. Главен...

Полн Погодок- гостин Павел Неделковски

Во 6-та епизода од 3-та сезона на спортската емисија Полн Погодок главна тема се натпреварите на македонската фудбалска селекција против Италија и Лихтенштајн, како...

Популарно