19 C
Скопје
понеделник, јуни 1, 2020
Tags Полицаец

Ознака: Полицаец

Мицкоски: Сите даваме по нешто, некои даваат сè – Капа доле...

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил изрази благодарност до сите оние кои се во првите редови во борбата со коронавирусот. - Сите...

Фотографија која ќе ви го стопли срцето: Полицаец и медицинска сестра...

И додека социјалните мрежи се уште се преплавени од полицајците кои вчера ги навредуваа граѓаните и недолично се однесуваа, денеска нова фотографија овој пат...

Виц: Чекај да се разбереме

Запира сообраќаец еден возач кој возел над дозволената брзина, па возачов му вели: Друже, пред да почнеш да пишуваш казна, почекај да се разбереме....

Непристојно однесување на полицаец додека го носат Боки 13 во болница...

Додека Бојан Јовановски го изнесуваат на носилка, откако денеска пред да даде исказ за случајот „Рекет“ во Обвинителството за гонење на организиран криминал и...

Полицаец запрел момче поради прекршок, а кога му кажал зошто брза,...

Еден средношколец од Јута заедно со неговата мајка бил запрен од страна на полицијата бидејќи не застанал на знакот “стоп”. Како што рекле, тие...

Полицаец со месеци обљубувал 13-годишна другарка на неговиот син

Триесетдневен притвор му е одреден на полицискиот службеник В.Ж. од полициската станица во Мионица во Србија, поради сомнение дека со месеци обљубувал 13-годишно девојче. Станува...

Со „Опел Вектра“ удрил во полицаец- кога ќе прочитате што пронашле...

Утринава десет минути по полноќ на ул.„515“ во Скопје, патничко возило „Опел Вектра“ удрило во полициски службеник, во пределот на ногата, кој преземал службени...

Психички болен притвореник натепал полицаец во Шутка, по прегледот лекарите пак...

Притворено лице под психичко растројство денеска удрило со даска од вецето по лице полицаец од затворот во Шутка. Инцидентот за САКАМДАКАЖАМ.МК го потврди и директорот Ѓоко...

Млад судски полицаец си играл со пиштолот, случајно убил човек кој...

Судски полицаец, кој најверојатно си играл со пиштолот, случајно убил 52-годишник пред Општинскиот суд во Власеница, Босна и Херцеговина. Наводно, станува збор за млад полицаец...

ВИДЕО: Полицаец застрела бремена жена

На социјалните мрежи се појави видео од трагична пресметка меѓу полицаец и 45-годишна жена која смртно настрада. Инцидентот се случил синоќа во градот Бејтаун...

Популарно