0 C
Скопје
петок, декември 14, 2018
Tags Пофалби

Ознака: Пофалби

Овој стомачен танц го погледнаа 40 милиони лица: Кога ќе го...

Видеото на кое оваа убава девојка игра стомачен танц, го погледнале над 40.000.000 луѓе. Штом го изгледате, ќе ви стане јасно зошто е толку популарно. Сите...

Мицкоски: Иселениците се составен дел од нашата земја, негативната кампања кон...

Во изминатите неколку денови забележувам интензивна, поширока негативна кампања насочена кон македонските иселеници кои ја сочинуваат нашата дијаспора, генерализирајќи и критикувајќи ја нивната улога...

Популарно