18 C
Скопје
среда, јули 8, 2020
Tags Плукање

Ознака: Плукање

Грк кој тврдел дека има коронавирус им плукнал во лице на...

Четиринаесет припадници на грчките полициски служби беа ставени во карантин после инцидентот кој се случи во Атина, во кој маж кој тврди дека е...

Популарно