17 C
Скопје
вторник, октомври 16, 2018
Tags Пијан

Ознака: Пијан

Пијан татко до бесвест го претепал своето двегодишно синче

Завчера во Скопје, во семејниот дом, пијан и насилен сопруг и родител го претепал 2-годишниот син. Како последица на тепањето, детенцето се онесвестило, а...

Шилегов: Не сум пијандура, пијам малку и имам заработено неколку милиони...

Не сум пијандира, не сум се напил алкохол воопшто или ако пијам тоа е многу малку. Јас сум успешен човек и имам заработено неколку...

Нов проект на Шилегов: Бесплатен такси-превоз за пијаните скопјани

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов на денешната презентација го претстави новиот проект на Град Скопје со кој на пијаните гости од ресторантите во градот...

БЛАМАЖА НА ТВ: Агим Јонуз дојде пијан на дебата, па ТВ21...

Сеуште нема информација за тоа дали гласноговорникот и партиски мегафон на СДС се појави пијан во емисијата „Клик Плус“ на ТВ21, од каде беше...

ВИДЕО: Полицијата го брка, патниците бегаат – Пијан Русин со автомобил...

Еден пијан руски возач направи хаос на аеродромскиот терминал бегајќи од полицијата. Снимките од безбедносните камери покажуваат пијан возач кој влегува на терминалот и...

Популарно