8 C
Скопје
сабота, февруари 16, 2019
Tags Пијан

Ознака: Пијан

Пијан Хороскоп: Лавот не престанува да зборува, Стрелецот има остар јазик

Секој хороскопски знак на површина го вади својот темперамент кога ќе се напие алкохол. Едни ги сакаат сите, а други се со слаби нерви. Овен Познати...

МВР со детали: Пијан скопјанец дивеел на Клиниката за токсикологија

Медицинска сестра од Клиниката за токсикологија при комплексот клиники „Мајка Тереза“ во вечерните часови на 15-ти ноември во полиција пријавила агресивно однесување на маж...

Пијан татко до бесвест го претепал своето двегодишно синче

Завчера во Скопје, во семејниот дом, пијан и насилен сопруг и родител го претепал 2-годишниот син. Како последица на тепањето, детенцето се онесвестило, а...

Шилегов: Не сум пијандура, пијам малку и имам заработено неколку милиони...

Не сум пијандира, не сум се напил алкохол воопшто или ако пијам тоа е многу малку. Јас сум успешен човек и имам заработено неколку...

Нов проект на Шилегов: Бесплатен такси-превоз за пијаните скопјани

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов на денешната презентација го претстави новиот проект на Град Скопје со кој на пијаните гости од ресторантите во градот...

БЛАМАЖА НА ТВ: Агим Јонуз дојде пијан на дебата, па ТВ21...

Сеуште нема информација за тоа дали гласноговорникот и партиски мегафон на СДС се појави пијан во емисијата „Клик Плус“ на ТВ21, од каде беше...

ВИДЕО: Полицијата го брка, патниците бегаат – Пијан Русин со автомобил...

Еден пијан руски возач направи хаос на аеродромскиот терминал бегајќи од полицијата. Снимките од безбедносните камери покажуваат пијан возач кој влегува на терминалот и...


Популарно