-1 C
Скопје
сабота, февруари 23, 2019
Tags петков

Ознака: петков

Доаѓаат два големи празника- ако на тој ден ве полази овој...

Идната недела ни доаѓаат два големи православни празника, Петровден и Павловден кои се слават на 12 и 13 јули. На Петровден именден слават тие што...


Популарно