1.4 C
Скопје
вторник, февруари 18, 2020
Tags Петиција

Ознака: Петиција

Онлајн петиција за поддршка за просветниот инспектор Ѓорѓи Илиевски

Околу 1500 потписи за два дена собра онлајн петицијата за поддршка за просветниот инспектор Ѓорѓи Илиевски, која јавно обзнани дека јавни функционери незаконски стекнувале факултетски звања...

Врањешу, објави ја порно снимката со Карлеуша, се оддолжи чекањето: Загрижен...

Порно аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш од ден во ден добива нови размери. Само што пејачката реши да подигне 120 тужби...

Грчева до пратениците: Знаете ли за 20.000 изјави со кои народот...

Новата политичката партија „Глас за Македонија“ им се обраќа на пратениците на Македонското Собрание, по повод претстојното ставање на гласање на Законот за употреба...

ШЧО НАПРАИФМЕ И ШЧО ТРЕБИТ ДА ПРАИМЕ: 200 македонски интелектуалци бараат...

Oколу 200 македонски интелектуалци упатија драматичен апел до политичките лидери за иднината на македонската нација. Експерти од различни области од Македонија и во светот...

Петиција за продолжување на проектот бесплатни училишни униформи за основците во...

Петиција за продолжување на проектот бесплатни училишни униформи за основците во општина Аеродром. -Ставете лајк на овој статус, за поддршка за продолжување на проектот бесплатна...

ПОТПИШЕТЕ СЕ: Македонците во Германија бараат властите да ја признаат возачката...

Група поединци во Германија покренаа иницијатива со која бараат од тамошните власти да ја признаат македонската возачка дозвола, која во оваа земја се уште...

Георгиевски: Да направиме петиција во која ќе побараме од ЕУ да...

Триесет и два дена веќе граѓаните се на улиците низ целата држава во одбана на унитарноста на својата татковина. Денеска пред Собранието на Република...

Популарно