6.3 C
Скопје
вторник, јануари 28, 2020
Tags Пензиски фонд

Ознака: Пензиски фонд

Скопското обвинителство ја повика Царовска во петок да даде исказ за...

По кривичната пријава од Министерството за труд и социјална политика за неуплаќање на средства во вториот пензиски фонд, Обвинителството ја повика министерката Царовска в...

Популарно