6.5 C
Скопје
понеделник, април 22, 2019
Tags Пенис

Ознака: Пенис

Бизарна смрт: Милијардер умре додека му го зголемувале пенисот

За време на операцијата за зголемување на пенисот во Париз, од срцев удар починал милијардерот и трговец со дијаманти, 65-годишниот Ехуд Арие Ланиадо. Ланиадо бил...

Го укасала змија додека бил во тоалетот- заработил 15 конци на...

Жител на Тајланд итно е пренесен во болница откако бил укасан од три метарски питон кој излегол од веце школката во неговиот тоалет, објавуваат...

Роден е без пенис, а на 45 години прв пат имаше...

Мажот роден без полов орган прв пат во животот имал сексуален однос на 45 години, благодарение на бионичкиот полов орган кој чини 60.000 евра. Ендрју...

Дали сте знаеле дека постојат два типа на пениси

Моментот на возбуда кај мажите го открива видот на пенисот, а постојат два типа. Ако пенисот при сексуална возбудаповеќекратно се зголеми, станува збор за...

Сите мажи со МАЛ ПЕНИС преферираат три пози, за кои не...

И кога има, но и кога нема причина, момците се грижат за големината на нивниот пенис. А ако сакате да постигнете што подлабока пенетрација,...

Можно ли е зголемување и задебелување на пенисот?

Ретко ќе најдете маж кој ќе зборува за ваков „проблем“, доколку го има. Мала е бројката на оние што се одлучуваат на ваков потег....

Кои од земјите кои се натпреваруваат на СП имаат најголеми, а...

Според истражувањата на магазинот „ForHims“ од 32. нации кои се натпреваруваат на Светското првенство во Русија најнадарени се Колумбијците. Дека големината нема многу врска со...

Оваа должина на пенисот е идеална, така велат жените едногласно

Величината на машкиот полов орган отсекогаш предизвикува полемики, а до сега можеа да се слушнат разни бројки. Токму поради тоа, тим на научници одлучил да...

ПЕНИС СПОРЕД ХОРОСКОПОТ: Мажите од овој хороскопски знак имаат најголем полов...

Според книгата „Sextrology: The Astrology of Sex and the Sexes", ова е односот помеѓу преставниците на хороскопските знаци и големината на половиот орган. Добро е...

Кои се секс позите со кои постои можност да го повредите...

Да, навистина е можно да се скрши пенисот. Неодамна било спроведено истражување за да се утврди која е најопасната секс поза за која биле...Популарно