2 C
Скопје
петок, декември 14, 2018
Tags павлов

Ознака: павлов

Доаѓаат два големи празника- ако на тој ден ве полази овој...

Идната недела ни доаѓаат два големи православни празника, Петровден и Павловден кои се слават на 12 и 13 јули. На Петровден именден слават тие што...

Популарно