4 C
Скопје
четврток, февруари 20, 2020
Tags пантолони

Ознака: пантолони

Модерно и вечно: Огноотпорни пантолони за 645 долари кои траат 100...

Брендот „Волебак“ во САД креирал панталони кои чинат 645 долари и тврди дека се дизајнирани да траат 100 години. Од компанијата велат дека пантолоните се...

Популарно