-2.4 C
Скопје
петок, април 3, 2020
Tags Паника

Ознака: Паника

Пандов: Заев е во паника, за три години направи еден куп...

Во гостувањето во МРТ 1, аналитичарот Александар Пандов потенцираше дека Зоран Заев е во паника бидејќи изминатите три години направи еден куп криминали за...

Героски: Паника во СДСМ – има ли живот после власта?

Не знам што се случува со операцијата „Метла“. Искрен да бидам, не ме ни интересира многу кој ќе биде „изметен“. Едноставно, имам чувство дека...

ГРАЃАНИТЕ ВО ПАНИКА: Внимавајте, нешто се случува во нашата држава!

„Луѓе ова е повеќе од алармантно. Денес во 7 часот навечер одејќи си од предавање и вежби, тројца мажи со сива кола довикуваа да...

„Се крена паника, спасувавме живи глави“: Детали за автобусот кој се...

Автобус со хрватски регистарски таблички изгоре денеска претпладне на автопатот во близина на исклучувањето за аеродромот „Никола Тесла“, во правец од Шид кон Белград. Во...

ХОРОР: Жичарата нагло забрза и фрлаше скијачи на сите страни, луѓето...

Најмалку осум лица се повредени од кои две сериозно кога се расипала жичарницата во грузискиот ски центар Гудаури. Како што се наведува, жичарата одеднаш...

Балканот во паника: Се појави билка убиец, само ако ја допрете...

Опасна билка наречена гигантски свински коров се појави во Хрватска и Босна и Херцеговина, а забележана е и во Словенија. Ако кожата дојде во...

ВМРО-ДПМНЕ: Секогаш кога Заев е во паника, се активира СЈО

Секогаш кога Заев е во паника, се активира СЈО и Катица Јанева излегува на прес-конференции со измислени и фабрикувани случаи, смета ВМРО-ДПМНЕ. Ослободувањето на Зоран...

Популарно