9.3 C
Скопје
сабота, март 23, 2019
Tags Отрезнување

Ознака: Отрезнување

Владиката Агатангел со повик за отрезнување и вразумување: Да ги посрамиме...

Драги мои Македонци! Воведени сме во големо и страшно искушение. Стоиме пред еден од најголемите предизвици во нашата историја. Дојдено е времето да ги...


Популарно