-6 C
Скопје
недела, февруари 24, 2019
Tags Осман Шабани

Ознака: Осман Шабани

Зоран Заев го контролира овој суд: Родителите на масакрираните момчиња не...

Денес требаше да се сведочи заштитениот сведок, но судијата Осман Шабани наместо тоа си земал боледување. Имено судијата Османи Шабани од утрово е на боледување,...


Популарно