11 C
Скопје
недела, јуни 7, 2020
Tags Осман Дембеле

Ознака: Осман Дембеле

ВИДЕО: Необичен старт на мечот со Хетафе – Сите фудбалери на...

Барселона денеска игра против Хетафе во шпанската Ла Лига, а мечот имаше навистина необичен старт, откако сите фудбалери на каталонскиот гигант истрчаа на теренот...

Барса го продава: Заминува едно од најскапите засилувања

Меѓутоа, тешко дека ќе успее да се наметне под водство на Валверде кој има план да ги форсира и играчите од школата на Барса, а Гризман, Суарез и Меси нема...

Популарно