10.3 C
Скопје
недела, октомври 20, 2019
Tags Осман Дембеле

Ознака: Осман Дембеле

Барса го продава: Заминува едно од најскапите засилувања

Меѓутоа, тешко дека ќе успее да се наметне под водство на Валверде кој има план да ги форсира и играчите од школата на Барса, а Гризман, Суарез и Меси нема...

Популарно