22 C
Скопје
вторник, август 11, 2020
Tags Орален секс

Ознака: Орален секс

Што мислат жените за оралниот секс?

Одредени истражувања за жените покажуваат дека тие уживаат во оралниот секс. Меѓутоа, постои и одреден број на жени кои покажуваат отпор кон ваквиот секс,...

По ова во сексот, на вашата партнерка нема да и падне...

Ако момците сакаат да направат на нивните девојки никогаш на памет да не им падне неверство, потребно е да го направат ова во сексот,...

Зошто мажите сакаат орален секс?

Дамите знаат дека мажите сакаат да добиваат бакнежи на најинтимното место. Но исто така колку што сакаат да бидат бакнувани толку сакаат и да...

ДЕНЕС Е МАШКИ ДЕН: Направете ги овие две работи за вашиот...

Машкиот ден се обележува точно еден месец по Денот на вљубените. Станува збор за урбан „празник“, кој почна со иницијатива на интернет. Празникот е посветен...

Старлетата ветува орален секс за цел тим – еве го условот...

Италијанската старлета која моментално е „на турнеја на која им дава орален секс на гласачите кои кажаа НЕ на референдумот“, даде ново ветување, овој...

Популарно