23 C
Скопје
недела, јули 5, 2020
Tags ОПШТИНА КАВАДАРЦИ

Ознака: ОПШТИНА КАВАДАРЦИ

Нешковски: СДСМ немаат став и ја покажаа дволичноста спрема граѓаните во...

Сакаме да ја информираме јавноста дека на денешната седница на Советот на Општина Кавадарци по предлог на советничката група на ВМРО-ДПМНЕ заедно со коалицијата...

ФОТО: Кавадарчани му порачаа на Пендаровски „Не сме стока народ“

Кандидатот за претседател од редовите на СДСМ Стево Пендаровски денеска е пречекан во Кавадарци со негативни пароли од граѓаните. Тие му порачаа дека „Кавадарчани не...

Популарно