7 C
Скопје
среда, февруари 19, 2020
Tags ОБИД ЗА СИЛУВАЊЕ

Ознака: ОБИД ЗА СИЛУВАЊЕ

Ужас во Македонија: Му дошле на гости, а тој пробал да...

Во 15 часот вчера во Полициската станица Берово, 43-годишен жител на Берово пријавил дека, додека седел со неговата сопруга во дворот на неговиот тетин,...

Двајца мажи се обиделе да силуваат вработена во спортска обложувалница

Вчера во 18 часот и 20 минути во Полициска станица Струга вработена во обложувалница пријавила обид за силување. Имено 37- годишната К.М од Струга вработена...

Хорор во Скопје: Таксист се обидел да силува девојка

-На 20.11.2018 година во 12,00 часот во Полициската станица Центар, Л.К.М.(22), пријавила обид за силување од такси возач на 18.11.2018 година околу 00,30 часот...

Популарно