19 C
Скопје
недела, август 9, 2020
Tags нова фризура

Ознака: нова фризура

За три дена повеќе од 6 милиони прегледи: Реакција на бебе...

Реакцијата на едно бебе од Њујорк, што првпат го гледа неговиот татко со нова фризура, стана хит на Твитер и на интернет. Осуммесечниот Мејсон Картер...

Цеца го смени имиџот, а долгата коса веќе е минато! (ФОТО)

Балканската музичка ѕвезда Светлата Цеца Ражнатовиќ се пофали на својот Инстаграм профил со својот нов имиџ. Имено Цеца има нова фризура и таа преку свое...

Популарно