9.3 C
Скопје
сабота, март 23, 2019
Tags Негативна енергија

Ознака: Негативна енергија

Еве како да престанете да ја апсорбирате негативната енергија од другите

Често се соочуваме со личности кои шират негативна енергија. Она чувство кога нивната емоционална состојба влијае на вас психички, па дури и физички. Но постојат...

Народен трик: Ставете лук под перницата или во џебот- еве зошто

Веројатно сте слушнале дека некои луѓе го ставаат лукот под перница пред да одат на спиење. Според старите верувања така може да се подобри...

ВИДЕО: Повторно испад во утринската на „Канал 5“ – И новата...

Не помина ни еден месец по суспензијата на Јелена Спанџарска, откако на еден од гледачите во утриснакта програма му порача да не шири негативна...


Популарно