27 C
Скопје
сабота, јули 4, 2020
Tags Наум Стоилковски

Ознака: Наум Стоилковски

Стоилковски: Заев мора да одговара за „Рекет“ – Сите докази укажуваат...

Кога Заев ќе одговара за „Рекет“? Сите докази укажуваат дека тој е главата! До кога Македонија ќе биде заложник на Зоран Заев и на...

Стоилковски: Филипче се стекнал со илјадници м2 имот на Водно по...

Документите кои што се јавно достапни јасно укажуваат дека само со хибриден режим е можно семејство на министер, директор на државна Клиника и приватна...

Стоилковски: Природно е луѓето да сакаат да гледаат комедии со Заев,...

Гледам про сдсмовски портали се фалат дека Заев бил погледан од Мицкоски кај Жаре. Не ме изненадува што повеќе луѓе сакале да гледаат како...

Стоилковски: На говорница вика „Јас сум“ и тоа била разликата, а...

Излегува на собраниска говорница и вика „Јас сум“ и тоа била разликата!? Единствена разлика е што не сте ни Хибриди, тоа е ублажената порака,...

Стоилковски: Новото име за жал е реалност, а ниту Димитров ниту...

„Ставот на ВМРО-ДПМНЕ е јасен, новото име за жал е реалност, а ниту Димитров ниту било кој може да ни забрани да се бориме...

„30 прашања со…“: Дали на Филипче му недостигаат седенките со Боки...

На ред е шампионот по афери и криминогени скандали. Следуваат 30-те прашања за кои Венко Филипче не одговара за сега, ама ќе одговара, наскоро,...

Стоилковски: Низа скандалозни семејни вработувања на раководни позиции во Штип (ВИДЕО)

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски денес обелодени, како што рече, низа скандалозни семејни вработувања на раководни позиции во Штип. -Љупчо Трајковски е началник на СВР...

Видео на Боки 13 кое Коста би сакал да исчезне

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски објави заедничко видео од портпаролот на СДСМ и Боки 13. Видео на Боки 13 и Коста Костадинов, кое Коста би...

„Филипче фатен во лага, владината „Малмед“ тврди дека уништениот инсулин е...

Аферата со уништување на инсулин покажува дека се фатени живи во сомнеж за постоење на криминал. Документите несомнено покажуваат дека уништен е инсулин со...

Стоилковски до Костадинов: Кој те пушта низ вода, Костадине?

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски, јавно му се обрати на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов. „А бре Kosta Kostadinov гледам си се распишал на Фб....

Популарно