17 C
Скопје
четврток, јуни 4, 2020
Tags Натепал

Ознака: Натепал

Психички болен притвореник натепал полицаец во Шутка, по прегледот лекарите пак...

Притворено лице под психичко растројство денеска удрило со даска од вецето по лице полицаец од затворот во Шутка. Инцидентот за САКАМДАКАЖАМ.МК го потврди и директорот Ѓоко...

Популарно