15.2 C
Скопје
понеделник, март 25, 2019
Tags Најлудо

Ознака: Најлудо

БРАВО ЗА ИСКРЕНОСТА: Ова е најлудото CV на сите времиња!

Ова е дефинитивно најлудото CV кое сте го виделе некогаш! Во потрага по работа секој од нас некогаш бил принуден да состави CV со кое...


Популарно