18 C
Скопје
среда, јули 8, 2020
Tags Најдобри

Ознака: Најдобри

ЧЕСТИТКИ ЗА НИВ: Стоилов и Јовановска се најдобри спортисти на Македонија...

Ракометарот Стојанче Стоилов и каратистката Пуликсенија Јовановска се прогласени за најдобри спортисти на Македонија за 2019 година во изборот организиран од Агенцијата за млади...

Дали знаете кои се најдобрите 10 химни на клубовите кои се...

Секој фудбалскит клуб си има своја химна која се пее на стадионот на кој игра. Но, фановите се тие кои ја прават атмосферата на стадионот и...

Подобри и поефикасни вежби за цврст и рамен стомак нема никаде...

Кажете им збогум на масните наслаги и салото од вашиот абдомен со овие неколку извонредни и ефикасни вежби. Стомакот е место каде маснотии се таложат...

ТОП 10: Најдобрите реклами прикажани на Супер Боул 2017 (ВИДЕО)

Рекламите кои беа прикажувани на овогодинешниот Супер Боул ни прокажуваат колку може да бидат креативни луѓето во 30 до 60 секунди. Оваа година, во...

Прогласени најдобрите во Мак-фудбалот за 2016

Лауреати се Илија Несторовски, кој го понесе признанието за најдобар македонски фудбалер кој настапува во странство и Бесарт Ибраими, кој е прогласен за најдобар...

Популарно