8.4 C
Скопје
вторник, ноември 12, 2019
Tags МУАМЕР ВЕСЕЛИ

Ознака: МУАМЕР ВЕСЕЛИ

ИВЗ: Заев е огромно разочарување, тој човек е „трчи-лажи“

Членот на ИВЗ, Муамер Весели, денеска на прес-конференција го нападна премиерот Зоран Заев и МВР за последните случувања во ИВЗ. -За исламската верска заедница, Зоран...

Популарно