17 C
Скопје
среда, август 5, 2020
Tags Младите на маргините

Ознака: Младите на маргините

Младите на маргините – СДСМ ветуваше младинска гаранција, ништо од тоа...

СДС кој ветуваше брда и долини за младите и студентите, уште веднаш им го сврте грбот и заборави на се што ги излажа. СДСМ не...

Популарно