29.6 C
Скопје
понеделник, јули 22, 2019
Tags Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ

Ознака: Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ ќе се спротивстваи со сите политички и правни средства...

Зоран Заев на Македонија и донесе таканаречен договор за капитулација. Ова значи дека секој еден збор на Зоран Заев не вреди, секој негов став,...

Популарно