1 C
Скопје
среда, јануари 22, 2020
Tags Мирослав Грчев

Ознака: Мирослав Грчев

Од Грчев им се лоши и на неговите: Срамота на оваа...

Архитектот Димитар Грамос кој заедно со професорот Мирослав Грчев ја поддржувал промената на името сега му се лоши од фактот што неговиот учител земал...

Грчев потврди за 17.000 евра: Во две и пол години сум...

Во овие две и пол години како советник сум одработил и 20 пати повеќе од вредноста која ми е исплатена, вели архитектот Мирослав Грчев...

Мирослав Грчев за две и пол години од Владата и Култура...

Мирослав Грчев, архитект и советник во Министерството за култура, но и на премиерот Зоран Заев, во периодот од април 2017 до октомври 2019 година,...

Јанакиески: Како може Мирослав Грчев да го вештаче “Космос, кој во...

Со оглед на обвинителниот акт против екс министерот за транспорт и врски Миле Јанакиевски во случајот Т.Н.Т, во кој се вели дека мотив е...

Героски стана „Error 404“: Исчезна веста за малиот Грчев од Слободен...

Дневниот весник „Слободен печат“ од својата веб страница ја избриша веста дека синот на архитектот и советник во Министерството за култура, Мирослав Грчев, се...

Дојде живот за децата на функционерите: Талат Џафери и Мирослав Грчев...

Дојде живот за децата на високите функционери на власта. Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери и Мирослав Грчев си ги вработиле своите...

Грчев продолжува со навредите: Историското ВМРО е фашистичко, а македонскиот народ...

Координаторот на работната група за ревизија на проектот „Скопје 2014“, Мирослав Грчев во вечерашното гостување на Канал 5 рече дека историското ВМРО е фашистичко,...

Грчев се понуди да плати за дислокација на споменикот на Александар...

Мирослав Грчев кој е член на Комисијата која го проверува проектот Скопје 2014, се понуди да плати за дислокација на споменикот на Александар Македонски...

Грчев за грчко радио: Нашиот идентитет е од 19. век, а...

Архитектот и ексградоначалник на скопската општина Центар, Мирослав Грчев, во интервју за грчкото радио Риал њуз изјави дека македонскиот национален идентитет потекнува од 19. век и...

Популарно