24 C
Скопје
недела, јули 5, 2020
Tags Милојко Пантиќ

Ознака: Милојко Пантиќ

Удрил во полициско возило, па избегал: Уапсен коментаторот познат по изјавата...

Познатиот спортски коментатор Милојко Пантиќ (72) е уапсен синоќа, откако со својот автомобил Форд Фокус удри во возило на специјалните полициски единици во Нов...

Популарно