9.9 C
Скопје
четврток, февруари 27, 2020
Tags МИЛЕ ПАНИКА

Ознака: МИЛЕ ПАНИКА

Миле Паника: Aко не ни дадат датум, сите ќе им се...

На својот Твитер профил се огласи и популарниот Миле Паника. Еве што тој напиша во неговиот твит во врска со датумот за преговори со...

ВИДЕО: Тошо и Миле го рекетираат Цацко – урнебесна комедија од...

Додека е актуелизирана темата со рекетарство еве малце да се насмевнеме, тотално е вистинита приказнава и тоа што се случува во овој скеч. Немаме...

Миле Паника до Заев: Ја не знам зашто Заев брза сите...

Бранко Огњановски попознат под својот прекар Миле Паника на Твитер со жестока критика до Зоран Заев. Тој отворено во својот последен твит го покажа...

Популарно