15.2 C
Скопје
понеделник, март 25, 2019
Tags милчин

Ознака: милчин

Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, отворен поддржувач на политиките на Зоран Заев и СДСМ излезе со вој коментар за...


Популарно