12.4 C
Скопје
вторник, јуни 2, 2020
Tags микроблејдинг

Ознака: микроблејдинг

Со јапонски метод до поубави веѓи

Погледнете како со една јапонска метода може да имате совршени веѓи секој ден! Што е микроблејдинг? Јапонски метод за обликување на веѓите. Микроблејдингот добива се поголема...

Популарно