11 C
Скопје
недела, јуни 7, 2020
Tags Мери Николова

Ознака: Мери Николова

Николова од СДСМ: Заев призна дека спасил криминалци од истрага и...

Мери Николова, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“, објави серија на Фејсбук статуси во кој пишува за најновите моменти од...

Мери Николова: Дно од партизирана држава сме – Начукавте кадри што...

Рашковски го заборавивте? На човекот само муабети му извадија, бадијала сега ќе се мачи да оди на распит во антикорупциска, „можеби не сум во...

Николова-Буџаку од Шарена револуција: Филипче нема пари за домашните, а странските...

Читајте ФОКУС, Филипче нема пари за домашните лекари, а странските ги плаќа и по 4.000 евра, напиша Мери Николова Буџаку. –Многу жално ни е здравството...

Мери Николова удри по власта за која „живот даваше“: Кирацовски и...

Мери Николова, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“ која се бореше за поголеми права на затворениците, како и за законот...

Николова удри по Кирацовски: Зошто чесни млади интелектуалци не се вработуваат...

Мери Николова, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“ која се бореше за поголеми права на затворениците, како и за законот...

Meри Николова за сончогледите во СДСМ

Браво. Се фалела наоколу, местото и било забетонирано. Заев цврсто ја држел? Боже мили, не можам да поверувам. На многу од вработените им рекла...

Популарно